meist

Corsa meeskond

KUS ME ASUME

Meie missioon

Meie missiooniks on pakkuda kõrgekvaliteedilist ja usaldusväärset mootorite remonditeenust, mis tagab klientide sõidukite optimaalse jõudluse, ohutuse ja usaldusväärsuse. Oleme pühendunud tipptasemele, kliendikesksele teenindusele ning pidevale innovatsioonile, et vastata klientide muutuvatele vajadustele ja ootustele. Corsa Motorsi eesmärk on olla eelistatud partner mootorite remondi valdkonnas, pakkudes parimat kogemust ja tulemusi oma klientidele.

Mina olen Ahto, Corsa Motorsi looja.

Olles varemalt kümme aastat mootorite valdkonnas töötanud, otsustasin luua ettevõtte Corsa Motors. Alguses oli ajendiks tegeleda võistlusmootoritega hobi korras põhitöö kõrvalt, kuid üsna pea kasvas firmas ka tavasõidukte mootoritööde osa sel määral, et pidin otsustama kas jätkata olemasoleva tööga või asuda tööle oma ettevõttes. Otsustasin Corsa Motorsi kasuks.
Mootoritöö on minu jaoks olnud põnev ja paeluv esimesest tööpäevast alates. See töö on täis keerukust, väljakutseid, pidevat õppimist ning see ongi kokku toonud tänase meeskonna- mehed, kellele võib südamerahuga anda ülesanneteks autoremondivaldkonna keerukaimad probleemid lahendada- ilma liialdamata.
Suurem osa meie meeskonnast on erialase kõrg- või kutseharidusega. Töökojameistrid on reaalse praktilise mootoriremiondikogemusega ning seeläbi kõrge kompetentsiga, mis võimaldab kliendisuhtluses olla väga detailne ning langetada parimaid otsuseid vastavalt oluklordadele.
Oleme loonud läbi aastatepikkuse kogemuse firmasisese standardiseeritud tööprotsessi, mille abil saame pakkuda kõrgemat ja ühtlasemat kvaliteeti.
Meie käe alt käivad läbi nii väga eksklusiivsed autod, võistlusmasinad, sõiduautod, töömasinad, rasketehnika kui ka uunikumid ja kõik mis jäävad nende vahele.

Corsa meeskond

Risto Erman

Töökoja meister, tööde vastuvõtt

Ravon Helde

Töökoja meister, tööde vastuvõtt

Kristjan Köösel

Mootorite remont, mootorite mahavõtmine ja paigaldus

Marek Mäeväli

Mootorite remont, mootorite mahavõtmine ja paigaldus

Dagmar Kaasik

Mootorite remont, mootorite mahavõtmine ja paigaldus

Uku Multer

Mootorite remont

Arnold Polman

Plokikaante remont

Vaiko Petrauts

Plokikaante remont